O nás

Provozovatelem iINZERCE.CZ  je BLUETME, s.r.o., která se zabývá mnoha aktivitami, jako např. návrh a vývoj software, nanotechnologie, online soutěže o ceny VYHRAJ.TO, nákup a prodej komodit a mnohé další.

iINZERCE.CZ je aktivní na mnoha sociálních sítích, zejména Twittter, Facebook, Instagram, Youtube a další. Máme zásah na více než 300 tisíc aktivních uživatelů, zejména na českém a slovenském internetu.  

iINZERCE.CZ je společná platforma pro inzerování napříč všemi našimi online kanály, na jednom místě zaplatíte a Vaše inzerce může být  umístěna dle Vašeho požadavku na jakékoliv námi provozované platformě, včetně tohoto webu.

U nás si může dovolit inzerovat každý! Inzeráty jsou vystaveny na našich sítích po dobu 7 dnů od jejich zveřejnění (následně se automaticky smažou).

Máte nějaké další dotazy? Tým našich pracovníků iINZERCE.cz je Vám k dispozici v chatu* nebo na emailu info@iinzerce.cz v pracovních dnech od pondělí do pátku od 10 do 16 hod.

Tým iINZERCE.CZ

Vezměte prosím na vědomí, že komunikujeme písemnou formou prostřednictvím chatu a emailu, není v našich časových možnostech komunikovat i telefonicky. Děkujeme za pochopení.